ILHANLI/BASER Hukuk Bürosu, 2003 yılında kurulmuş olup,  müvekkillerine özellikle şirketler hukuku, sözleşmeler, ortak girişimler, birleşme ve devralmalar, kişisel verilerin korunması, start-uplar, iş hukuku düzenlemeleri, fikri ve sınai mülkiyet hakları, e-ticaret, internet hukuku ve gümrük hukuku konularında danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

ILHANLI/BASER Hukuk Bürosu ekibi, müvekkillerine İngilizce, İtalyanca ve Fransızca dillerinde destek vermekte olup, referanslarımız arasında Türk ve çokuluslu şirketlerin yanısıra farklı ülkelerin Türkiye'de bulunan temsilcilikleri de bulunmaktadır.

ILHANLI/BASER Hukuk Bürosu, müvekkillerinin hukuki süreçlerinin her aşamasında yer alarak kapsamlı bir hukuk hizmeti vermeyi, hukuku sadece son çare olarak kullanılabilecek bir araç olmak çıkartıp günlük hayatın içinde yer alan ve erişilebilir bir yapı olarak kılmayı amaçlamaktadır. Bu amaçtan hareket ederek, her müvekkilin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanan bir ekip ve kapsamla, sadece mevcut duruma ilişkin değil aynı zamanda gelişen mevzuata ve değişen iş şartlarına uygun bir hukuki hizmet sunulmaktadır.

Uluslararası

ILHANLI/BASER Hukuk Bürosu, stratejik ortaklıkları ve mevcut bağlantıları ile tüm dünyadan hukuk büroları ile bağlantılı olup, müvekkillerinin gerek doğrudan farklı bir ülkedeki süreçleri gerekse farklı ortaklarla birlikte sınır ötesi işlemlerdeki ihtiyaçlarını tek bir kanal üzerinden çözüme ulaştırabilmektedir.

Büro ortakları ve çalışanları, International Bar Association, International Technology Law Association, AIGLI (Associazione Internazionale Giuristi di Lingua Italiana) ve İtalyan Ticaret Odası üyesidir.